eldan logo
18SIE
Napisane przez ELDAN Cosmetics
Image Slider Link1

NAJNOWSZE SERIE KOSMETYKÓW ELDAN DOSTĘPNE JUŻ W POLSCE!!!

 

LINIA PRZECIWZMARSZCZKOWA ECTA

Produkty przeznaczone do skóry dojrzałej. Głównymi składnikami tej serii są: EKTOINA, która ma działanie ochronne i nawilżające. Jest innowacyjnym składnikiem aktywnym, niedawno wynalezionym w kosmetologii. Wiąże cząsteczki wody tworząc hydrokompleksy ektoinowe chroniące komórki przed jej utratą. AGLYKAINA hamuje proces glikacji białek, oraz zapobiega sieciowaniu się kolagenu. BIOAMI SKIN jest to nowa cząsteczka strukturalna podobna do kwasu hialuronowego o większej skuteczności i silniejszej odporności na degradację przez hialuronidazę.
Produkty tej serii poprzez silne nawilżenie oraz odżywienie skóry, powodują jej odbudowę oraz wygładzenie zmarszczek.

LINIA Z KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI

Produkty przeznaczone do skóry z pierwszymi oznakami starzenia. Profesjonalne kosmetyki tej linii równie dobrze sprawdzą się w przypadku cery suchej i wrażliwej wymagającej regeneracji. Komórki macierzyste aplikowane na skórę poprawiają witalność komórek naskórka, regulują ich prawidłowe podziały oraz hamują utratę wody. Pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny oraz chronią przed działaniem wolnych rodników. Produkty tej serii poprzez odpowiednią stymulację spowalniają procesy starzenia się skóry.


LINIA Z CZYNNIKAMI WZROSTU EGF

Produkty przeznaczone do odbudowy skóry. Wiele czynników może wpłynąć na pogorszenie stanu naszej cery, m.in.: nadmierna ekspozycja na słońce, palenie papierosów czy stres. Linia z czynnikami wzrostu regeneruje skórę. Pomaga w utrzymaniu równowagi komórkowej, zapobiega powstawaniu stresu oksydacyjnego w komórce. Stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego odbudowując włókna podporowe skóry.

LINIA WYCISZAJĄCA Z AZULENEM

Produkty przeznaczone dla skór wrażliwych oraz podrażnionych. Kosmetyki posiadają właściwości kojące, łagodzące i zmiękczające. Przywracają odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Dzięki zawartości azulenu i składnikom pochodzącym z olejku z rumianku, przynoszą ulgę podrażnionej skórze, jednocześnie zmniejszając zaczerwienienie, pozostawiając skórę miękką i jedwabistą.