eldan logo

Demakijaż – płyny, toniki i mleczka

Opracowując linię produktów do demakijażu w laboratorium Eldan Cosmetics, połączono najwyższej jakości naturalne składniki ze zdobyczami biotechnologii. I tak powstała seria kosmetyków, po zastosowaniu których skóra jest perfekcyjnie oczyszczona i gotowa do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Tonik oczyszczający oraz płyn do demakijażu nie tylko pozwalają pozbyć się śladów tuszu i pudru, ale także wpływają na prawidłową wartość pH. Tworzy się prawidłowa bariera ochronna. Zaś mleczko do demakijażu dodatkowo nawilża skórę. Najwyższa jakość produktów Eldan Cosmetics to również łatwa aplikacja. Warto sprawdzić i cieszyć się piękną, wypoczętą i zdrową skórą.

Tonik oczyszczający, a może płyn albo mleczko do demakijażu?

Eldan Cosmetics wie jak poradzić sobie z wymagającą skórą każdej kobiety. Składniki najwyższej jakości sprawią, że kobieca skóra poczuje się doskonale oczyszczona i niewątpliwie gotowa do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Płyn do demakijażu oraz tonik oczyszczający sprawi, że mycie i oczyszczanie skóry stanie się bardziej komfortowe bez użycia wody.

Dzięki naszym kosmetykom każde oczyszczanie stanie się szybsze i przyjemniejsze. Mleczko do demakijażu pozwoli pozbyć się zalegającego kurzu, potu, sebum czy nawet najtrwalszego makijażu, wykonanego wodoodpornymi kosmetykami, zachowując przy tym prawidłową wartość pH naszej skóry. Kosmetyki zapobiegną powstawaniu niedoskonałości. Odżywią i rozświetlą zmęczoną skórę twarzy. Tonik oczyszczający sprawi, że w pełni będziemy mogły skorzystać z odżywczych składników używanego kremu, bo oczyszczona skóra lepiej go wchłonie. Kosmetyki są bardzo delikatne dla skóry, co czyni je bezkonkurencyjnymi środkami o skutecznym działaniu zarówno w ciągu dnia, jak i nocy.

Lotion przeznaczony do skóry mieszanej i tłustej.

Oczyszczający tonik przeznaczony dla skóry przetłuszczającej się i z niedoskonałościami.

Nawilżające mleczko przeznaczone do demakijażu.

Żel oczyszczający do mycia twarzy.

Różany tonik dla każdego rodzaju skóry.