eldan logo

 

Idrasensitive 24H Cream – krem na dzień i na noc

Cream Care
IDRASENSITIVE CREMA 24H

Składniki aktywne:

pantenol, masło shea, olejek migdałowy, witamina A i E, czarna borówka, ekstrakt z kasztanowca, czerwony krzew, bisabolol.

Pojemność:

250 ml / 50 ml
Opis:

Aktywne składniki pochodzenia naturalnego w połączeniu ze zdobyczami biotechnologii gwarantują, że krem na dzień i na noc o delikatnej formule docenią także kobiety o szczególnie wrażliwej skórze. Unikalna receptura, zanim została wprowadzona na rynek, została sprawdzona podczas żmudnych testów. I tak zrodziła się najwyższa jakość dla cery wrażliwej i naczyniowej. Warto sprawdzić, jak przyjemnie się wchłania i jak pielęgnuje krem na noc i na dzień. Najwyższej jakości ochrona przed wolnymi rodnikami oraz promieniami UV w delikatnym kremie o przyjemnej konsystencji. Już po kilku aplikacjach skóra stanie się wyraźnie piękniejsza i zdrowsza.

Więcej produktów

Idealny krem na dzień i na noc!

Warto docenić dbałość o komfort kobiet, jaki wynika z możliwości zastosowania jednego kremu zarówno na dzień, jak i na noc. Krem na dzień zawiera idealnie dobrane składniki dla skóry każdej z kobiet, aby mogła ona stawić czoła takim przeciwnościom jak wiatr, niskie temperatury czy słońce. Krem na noc pomaga w regeneracji naszej skóry po zakończeniu każdego dnia. Połączenie składników kremu na dzień i na noc w jednym produkcie stanowi wysokiej jakości, wygodny sposób na pielęgnację kobiecej twarzy. Wykorzystane do produkcji najlepsze, naturalne składniki pozwalają na wybór produktu bez względu na rodzaj cery.